Medicinoszala.lt Apie mus Forumas Kontaktai  
  Sveikata  
 


esminis kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybės garantas. Tačiau dažnai medikai, kurie turėtų padėti mums išsaugoti ar pagerinti sveikatą, dėl savo neprofesionalumo ir abejingumo padaro žalos. Todėl šios ne pelno organizacijos tikslas yra padėti tokiems žmonėms rasti geriausią sprendimą.

 

 
Apie mus | Veikla | Naudinga žinoti | Forumas | Teisinė informacija | Bendradarbiavimas
Naudinga žinoti
Pacientų teisės
Kas yra medicinos paslaugos?
Teisė į žalos atlyginimą išsamiau
Kam atlyginama žala?
Gydytojo ir sveikatos priežiūros įstaigos atsakomybė
Dėl žalos dydžio ir žyminio mokesčio
Dėl privalomo sveikatos priežiūros įstaigų atsakomybės draudimo
Valstybinė medicininio audito inspekcija
Truputis statistikos
 
 

 

Jinx - pirkite dabar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Visos teisės priklauso
  info@medicinoszala.lt
  ( atviros 24 valandas)


APIE MUS

Fitness Shop
Check!
http://www.fitness-shop.lt/

Tokios asociacijos idėja kilo ir buvo brandinta ne vienerius metus. Sveikata yra svarbiausias veiksnys pilnavertiškam gyvenimui, todėl jai sušlubavus neišvengiamai tenka kreiptis į gydytojus ir gydymo įstaigas. Deja, ne visada liekame patenkinti suteiktomis paslaugomis, jų kokybe, suteiktos informacijos išsamumu. Neišvengiama, kad nuolat girdime skundžiantis gydytojų, kaip, beje, ir visų kitų profesijų atstovų, darbo kokybe. Problema šiuo atveju atsiranda dėl to, kad dėl medikų neprofesionalumo ar aplaidumo nukentėję pacientai dažnai linkę nutylėti, o ne ieškoti teisybės, juolab žalos atlyginimo. Daugelis taip elgiasi bijodami gydytojų, pas kuriuos gali tekti sugrįžti. Akivaizdu, kad ir pačiai medicinos sistemai yra naudinga nuslėpti gydytojų klaidas ir nekelti įvykių viešumon. Ir apmaudu, kad Lietuvos medicinoje vis dar nėra praktikos fiksuoti, analizuoti, kaupti ir viešinti klaidas, kad jos ateityje nesikartotų ir kad iš jų pasimokytų kuo daugiau medikų. Taigi iš visko matyti, kad visuomenė yra patekusi į absoliutų informacijos vakuumą.

     Iki šios asociacijos įkūrimo nebuvo jokio informacijos šaltinio, kuris vienu metu talpintų bazinę informaciją, susijusią su žmogaus teisių gynimo sveikatos sistemoje teisiniais pagrindais, ir tuo pačiu metu būtų sudaryta galimybė konsultuotis, kreiptis su konkrečiu Jums rūpimu klausimu į patyrusius teisininkus, kurie išsamiau galės paaiškinti kaip konkrečioje situacijoje Jums būtų geriausia elgtis ir kaip Jūsų situacija galėtų būti įvertinta teisiniu aspektu.    

Biostenix Sensi Oil

     Šios asociacijos tikslas - padėti būtent tokiems žmonėms, kurie nukentėjo nuo gydymo įstaigos ar gydytojo nekokybiškai teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų, tiems, kurie nežino savo teisių, nežino kur galėtų kreiptis, kad būtų apgintos jų teisės ir teisėti interesai.

Medicinos žala raktažodžiai: Medicinos žala, medicina, žala, turtinė žala, asociacija, sveikata, gydymo įstaigos, gydytojai, medikai, neprofesionalumas, teisybė, žalos atlyginimas, gydytojų klaidos, teisė, žmonės, sveikatos priežiūros paslaugosLatest News & Updates

HEALTH

Ar yra koks nors natūralus būdas atsikratyti šių negalavimų nepakenkiant kūnui kitos žalos? Žinoma. Neįprastos antioksidacinės arba antioksidacinės savybės, be ląstelių apsaugos ir kartu stiprinant kūno imuninę sistemą, yra ... vanduo. Konkrečiau, šarminis jonizuotas vanduo.

Skaityti daugiau...


SUN

Tai taip pat padeda palaikyti tinkamą organizmo rūgščių ir bazių pusiausvyrą. Kodėl taip svarbu? Jų optimali suma veikia metabolizmą, o šio pusiausvyros sutrikimas lemia įvairių ligų atsiradimą. pvz., lėtinis nuovargis, vėžys, skrandžio padidėjęs rūgštumas ir daug daugiau.

Skaityti daugiau...

  Atsiliepimai
  Aš pagaliau gavo ten, kur yra geros informacijos šaltinis!
Copyright Medicinoszala